çözümler sunuyoruz

Hadi başlayalım!

Uzman Ekibimiz

20230131-505852617.jpg

EBRU İLGÜN

FİZYOTERAPİST

2011 yılında Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2015 yılında Haliç Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Öğrencilik sürecinde çok çeşitli kliniklerde başarılı staj dönemleri geçirdi. Erasmus programı kapsamında Polonya'da Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu'da eğitim gördü.

İstanbul'da ve Ankara'da düzenlenen pediatrik rehabilitasyon ve sporcu rehabilitasyonu alanında çeşitli seminer ve kongrelere katıldı.

Manuel terapi, kuru iğneleme ve bantlama eğitimleri aldı.

Mezuniyet sonrası 2 sene İstanbul'da özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde pediatrik alanda çalıştı.

3 sene Kocaeli'nde bulanan Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde ortopedik rehabilitasyon alanında çalıştı. Hastane bünyesinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çeşitli kurumlarda ergonomi seminerleri düzenledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Türkiye Cimlastik Federasyonu'ndan mat pilates ve reformer pilates eğitimlerini alıp seminerlerine katıldı. Ayrıca Baps Akademi'den Balance Body mat ve reformer pilates eğitim sertifikalarını aldı.

2021 yılında Fizyoterapist Taycan İlgün ile beraber Vita Klinik Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi‘ni kurdu.

Meslek hayatında 7. yılını bitiren fizyoterapistimiz Ebru Hanım nefes eğitimleri ile çalışmalarına devam etmekte ve kliniğimizde sizler için hizmet vermektedir.

20230201-413807644.jpg

TAYCAN İLGÜN

FİZYOTERAPİST

2011 yılında İzmit Atafen Koleji’nden derece ile mezun oldu.

2015 yılında Haliç Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünü tam burslu olarak bitirdi.

Çeşitli kliniklerde başarılı staj dönemleri geçirdi. Erasmus programı kapsamında Polonya'da Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu'da eğitim gördü.

İstanbul'da ve Ankara'da düzenlenen pediatrik rehabilitasyon ve sporcu rehabilitasyonu alanında çeşitli seminer ve kongrelere katıldı.

Manuel terapi, kuru iğneleme ve bantlama eğitimleri aldı.

Mezuniyet sonrası İstanbul'da bulunan Özel Akgün Tem hastanesinde çalışmaya başladı.

2021 yılında Fizyoterapist Ebru İlgün ile beraber Vita Klinik Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ‘ni kurdu.

Meslek hayatında 7. yılını bitiren fizyoterapistimiz kliniğimizde sizler için hizmet vermektedir.

20230201-1586183346.jpg

ZELİHA SAZKAYA

SAĞLIK YÖNETİMİ UZMANI / YOGA EĞİTMENİ

2012 yılında Bursa Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2018 yılında Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Öğrencilik sürecinde çeşitli hastanelerde başarılı staj dönemleri geçirdi.

Çeşitli seminer ve eğitimlere katılarak ; 9001:2015 kalite yönetim sistemi , iş sağlığı güvenliği , çevre yönetim sistemleri , ıso 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi , iç tetikçi , entegre yönetim sistemi , enerji yönetim sistemi , risk yönetimi , stratejik yönetim , bilgi güvenliği yönetim sistemi , ISO10002 şikayet yönetimi , işyeri organizasyonu eğitimi sertifikalarını aldı.

Mezuniyet sonrası 3 yıl İstanbul Çapa’da medikal bir firmada muhasebe alanında çalıştı.

2021 yılında Vita Klinik Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde kalite yönetim ve muhasebe uzmanı olarak çalışmaya başladı.

Hayatında aktif olan yogayı eğitmenlik eğitimleri alarak devam ettirdi ve meslek hayatına yoga eğitmeni olarak farklı bir yol açtı.

Kliniğimizde ağustos ayından itibaren idari işlerden yanı sıra yoga dersleri vermeye başlamıştır.

Zeliha hocamız çalışmalarını nefes, çocuk yogası ve hamak yogası üzerine ilerletmekte ve kliniğimizde sizler için hizmet vermektedir.

20230201-842227357.jpg

BEGÜM SOYDAN

UZMAN DİYETİSYEN

2015 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Eğitim süresince; İstanbul Eğitim araştırma Hastanesi, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi, Göztepe Çocuk Hastanesi ve Acıbadem Fulya Hastanesi gibi birçok üniversite ve özel hastanelerde kurum mutfağı ve toplu beslenme sistemleri, tıbbi beslenme tedavileri ve hastalıklarda beslenme, çocuk beslenmesi, yetişkin beslenmesi, sporcu beslenmesi, anne-çocuk beslenmesi alanlarında eğitim alarak uzun dönemli stajlar yaptı.

Mezun olduktan sonra Dr. Ayça Kaya Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde 1 yıl boyunca görev yaptı. Bu süreçte yüksek lisans eğitimine başladı. Yüksek lisansının son döneminde şehir değişikliği yaparak Özel İlgi Çocuk Tıp merkezinde 5 sene boyunca hem yetişkin hem çocuk danışanlarına hizmet vermeye devam etti.

2018 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayarak uzman ünvanını alarak görevine uzman diyetisyen olarak devam etti.

Beslenme ve diyet ile ilgili birçok kongre ve seminerlere dinleyici olarak katıldı ve kendini geliştirmek, güncel gelişmeleri takip etmek adına hala daha katılmaktadır. Kardiyoloji Diyetisyenliği, Onkoloji Diyetisyenliği, Karbonhidrat Sayımı Kursu, Anne-Çocuk Beslenmesi Kursu, Sporcu Diyetisyenliği sertifikalarını alarak kendini bu alanlarda geliştirmeye ve donanım kazanmaya devam ediyor.

2021 yılının Aralık ayında Begüm Soydan Beslenme ve Diyetetik Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’ni kurdu.

Meslek hayatında 7. yılını dolduran diyetisyen Begüm hanım hem kendi merkezinde hem de Vita Klinik’te sizler için hizmet vermeye devam etmektedir.